Wysowskie Werandy to kompleks 8 domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Budynki o powierzchni od 133 m2 do 155 m2, położone są w uzdrowisku Wysowa-Zdrój, na działkach 11-, 15-arowych. Lokalizacja inwestycji jest absolutnie wyjątkowa i urokliwa. Wysowa-Zdrój to miejsce nie tylko do zamieszkania, ale i wypoczynku. Bajkowy krajobraz z wieloma atrakcjami turystycznymi to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu w formie turystyki pieszej, wędrówek po górach oraz uprawiania sportu.

Wysowa położona jest w niewielkiej odległości od tak popularnych miejscowości wypoczynkowych jak Krynica-Zdrój czy słowackie Bardejovské Kúpele. Wysowa-Zdrój to również doskonała baza wypadowa dla fanów narciarstwa – w niewielkiej odległości od niej znajduje się aż 8 stacji narciarskich. Wysowskie Werandy znajdujące się w sercu Beskidu Niskiego to znakomita alternatywa wobec znanych kurortów, dla osób szukających zarówno ciszy i spokoju w górach, jak i aktywnego wypoczynku.

Inwestycja w zakup takiej nieruchomości jest znakomitą lokatą kapitału przy ciągle rosnących cenach rynkowych. Wysowa-Zdrój to prężnie rozwijająca się miejscowość uzdrowiskowa, co sprzyja uzyskiwaniu dochodów związanych z wynajmowaniem domu i szybkiemu zwrotowi inwestycji.

Osiedle Wysowskie Werandy